Państwa Miasta ONLY in POLISH  APK MOD

Państwa Miasta ONLY in POLISH APK MOD

(16349)Games, Word
Download The Latest Apk Version of Państwa Miasta ONLY in POLISH APK MOD MOD, An Games, Word For Android. This MOD Includes Unlimited Gold & Money. Download Yours Now!

Description of Państwa Miasta ONLY in POLISH APK MOD On our site you can easily download Państwa Miasta ONLY in POLISH (MOD, Unlimited Money/coins).apk! All Apps file Download without registration With good speed!

Gra Państwa Miasta, jest odpowiednikiem popularnej gry towarzyskiej o tej samej nazwie, w którą grali Wasi rodzice. W dwudziestym pierwszym wieku, grać można nie tylko z kolegami z ławki, teraz gra się online z kolegami z całego świata!

Sieciowa wersja gry oferuje te same możliwości i oparta jest na tych samych zasadach co gra w realu, tylko, że nie potrzeba kartki, ani długopisu! Daje również możliwość treningu, w celu lepszego przygotowania się do rozgrywki w sieci. Gra w wersji sieciowej (online) wymaga konta Google+.

Ci z Was, którzy grali w tę grę i znają jej zasady, nie potrzebują żadnych wyjaśnień, interfejs gry jest prosty i intuicyjny, tak jak sama gra. Tym którzy nie grali w to nigdy, proponujemy zacząć od treningu.

Gra polega na wpisaniu – w odpowiednie okienka – nazw: państwa, miasta, rośliny, zwierzęcia, imienia męskiego i imienia żeńskiego, zaczynających się na wybraną losowo przez grę, literę alfabetu. Wydaje się Wam, że dwie minuty w trybie treningu to dużo? W trybie gry sieciowej obowiązują nieco inne zasady dotyczące czasu. Podobnie jak w realu, czas rozgrywki zależy od najlepszego gracza. Gdy pierwszy uczestnik gry zakończy wpisywanie, reszta ma tylko piętnaście sekund na dokończenie!

Inaczej też wygląda punktowanie. Jeśli nazwa, którą wybrał uczestnik jest unikalna, to znaczy jeśli nikt inny jej nie wpisał, otrzymuje się 10 punktów, jeśli co najmniej dwóch graczy wpisało to samo – tylko pięć. Dlatego opłaca się wymyślać rzadsze, mniej znane nazwy!

Istnieje również możliwość gry w czterech innych, dodatkowych kategoriach: stolica, nazwa zawodu, kolor i pierwiastek chemiczny. Można wybrać opcję gry, losowo dobrane sześć z dziesięciu kategorii lub kategorie podstawowe. Wprowadziliśmy również ranking i możliwość wysłania do niego wyniku gry z przeciwnikiem, co pozwoli użytkownikom porównać swe umiejętności z innymi graczami! Zwracamy uwagę, że przy wpisywaniu, należy używać polskich znaków. Prosimy również by pamiętać o uaktualnianiu wersji gry, by można było grać z innymi użytkownikami.

Zapraszamy do gry. W przygotowaniu liczne ulepszenia i nowe możliwości.

W przypadku problemów lub sugestii prosimy o kontakt: tombaky.com@gmail.com
Wyłączenie personalizowanych reklam. Użycie koniecznej do tego biblioteki Google wymaga dodatkowego uprawnienia: WRITE_EXTERNAL_STORAGE.

App Information of Państwa Miasta ONLY in POLISH latest version download

App Name Państwa Miasta ONLY in POLISH
Package Name com.tombaky.countriescitiesmp
Version
Rating ( 16349 )
Size 7.5 MB
Requirement Android 4.0+
Updated
Installs 1,000,000+
Category Games, Word
Developer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *